Ceny poštovného, spôsob a doba doručenia objednávky
zavesy-latky zavesy-latky2
Sesterský e-shop
Výberové látky z Talianska, Portugalska a Veľkej Británie, topánky a potreby pre tanec, ozdobná galantéria, Swarovski... Na našom sesterskom e-shope www.balux.sk/shop pre Vás vyberáme len to najlepšie z najlepšieho. 
 


 

Ceny poštovného, spôsob a doba doručenia objednávky


Aká je výška poštovného?
 
1. Platba na dobierku - poštovné 5.40 €
= zaplatíte za objednávku v hotovosti priamo kuriérovi do rúk pri dodaní zásielky.
- poplatok za dopravné a balné je v tomto prípade 5,40 €, ak sa balík posiela v rámci SR
- objednávka na dobierku je možná, len ak hodnota nákupu nepresiahne 150,00€. V prípade vyššej sumy je možný len bankový prevod
 
2. Platba vopred prevodom na účet - 3.90 €
= tovar zaplatíte vopred prevodom na účet a pri preberaní balíka od kuriéra už neplatíte nič

- cena poštovného a balného je v tomto prípade 3,90 €, ak sa balík posiela v rámci SR
- v prípade, že si prajete uhradiť objednávku vopred, počkajte prosím na inštrukcie k úhrade, ktoré Vám budú zaslané e-mailom najneskôr nasledujúci pracovný deň, obvykle však v deň zadania objednávky
                                                                                                                                                                                            
3. Osobný odber si je možné dohodnúť individuálne. Ak máte záujem o osobný odber, uveďťe to prosím pri objednávaní v Komentári. Osobný odber:
- prebieha v našej sesterskej predajni BALUX v Bratislave v Pondelok-Piatok 13.00-19.30
- v takom prípade Vám bude pri osobnom odbere odpočítaná suma za dopravu
- pri osobnom odbere môžete platiť tak v hotovosti, ako aj kartou
- adresa predajne BALUX: https://www.balux.sk/kontakt
- ak si zvolíte osobný odber, tovar Vám pripravíme na predajni a zašleme vám informačný email. Potom budete mať tovar rezervovaný na predajni max. 3 pracovné dni. Tovar sa nestrihá, až kým nedôjde k samotnému osobnému odberu. Ak si v uvedenej lehote objednávku nevyzdvihnete, bude sa objednávka považovať z Vašej strany za zrušenú.


Kedy mi bude objednávka doručená?

Objednávku, ktorú ste odoslali, Vám potvrdíme automaticky e-mailom. Následne:
1. V prípade Platby na dobierku tovar, ktorý máme na sklade odosielame obvykle hneď nasledujúci pracovný deň, najneskôr však druhý pracovný deň odo dňa zadania objednávky (v prípade platby na dobierku) príp. odo dňa pripísania platby na účet (v prípade platby vopred prevodom).
2. Tovar Vám bude kuriérskou službou Slovak parcel service doručený obvykle nasledujúci pracovný deň po odoslaní, max. do dvoch pracovných dní, to platí aj pre doručovanie do ČR. 

 
 
!!! UPOZORNENIE - AK OBJEDNÁVATE NA FIRMU,OZ a pod. !!!

Prosíme ctených zákazníkov, ktorí objednávajú (resp. si želajú vystaviť faktúru) na firmu, OZ a pod., aby nezabudli v objednávke v časti Fakturačná adresa uviesť: Ak si želáte doručiť balíček na inú adresu, ako je fakturačná adresa vašej firmy, uveďte ju do Doručovacej adresy.
Vystavenú faktúru už nie je možné dodatočne / spätne meniť či dopĺňať, preto prosíme zákazníkov, aby vpísali do Objednávky všetky potrebné údaje bez toho, aby sme ich o to museli žiadať. Čas si ušetria obe strany a urýchli si aj doba vybavenia objednávky.
Ďakujeme!

Máte ešte nejaké otázky?